Rekrutacja: pon. – pt.

8:00-16:00

Rekrutacja: +48 664 946 663

rekrutacja@milektrans.pl

Masz dosyć swojej pracy?

Chcesz coś zmienić?

Masz doświadczenie

w prowadzeniu busów?

Firma z 25 letnim doświadczeniem poszukuje kandydatów na stanowisko Kierowca kat. B

Klikając przycisk „Wyślij zgłoszenie” wyrażasz dobrowolną zgodę na przesyłanie Ci informacji dotyczących dopasowanych ofert współpracy poprzez e-mail i/lub kontakt telefoniczny, zgodnie z polityką prywatności. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Rekrutujemy kierowców

Zatrudnimy kierowców kat. B

na trasach krajowych i międzynarodowych

Zadania kierowcy

Kierowca międzynarodowy: przewóz osób na trasie Polska – Niemcy – Holandia

Kierowca krajowy: przewóz osób

na terenie Polski (zbiórki i rozwózki pasażerów wyjeżdżających

i wracających z zagranicy)

Oferujemy:
stała praca
umowa zlecenie lub o pracę po okresie próbnym
samochód przypisany na stan do kierowcy po okresie próbnym
pakiet zniżek na usługi firmowe
wysokie wynagrodzenia uzależnione od zaangażowania pracownika
7-9 kursów miesięcznie (średnio 2 w tygodniu)
kandydatom bez doświadczenia na trasach międzynarodowych oferujemy początkowo
trasy krajowe
Oczekujemy:
posiadanie własnej nawigacji
kierowcy tylko z województwa Dolnośląskiego, Opolskiego oraz Śląskiego
dobra reputacja (niekaralność)
kultura osobista i miłe podejście do klienta
prawo jazdy kat. B i doświadczenie
w prowadzeniu busów (minimum 2lata)

Pracuj z najlepszymi

Praca w renomowanej firmie

Nowoczesna flota

Nasz flota